۲۶ بهمن بلاک شدن آی پی سرور

با سلام ضمن عرض پوزش به کاربران عزیز متاسفانه ای پی سرور از طرف دیتا سنتر بلاک شده .باتلاش کارشناسان به زودی مشکل به وجود امده برطرف میشود .با تشکر از صبر و شکیبایی شما---مشکل برطرف شد با تشکر بیشتر »

۱۳ آبان دریافت نماد دو ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت enmad

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران کاشمر هاست :  کاشمر هاست با افتخار اعلام می دارد  با توجه به سابقه 5 ساله  در ضمینه طراحی سایت و میزبانی وب و جلب اعتماد و رضایت کاربران گرامی موفق به دریافت نماد ... بیشتر »

۲۷ مهر درگاه مبنا کارت

با عرض سلام به کاربران عزیز کاشمر هاست جهت رفاه کاربران عزیز درگاه پرداخت مبنا کارت  از بانک صادرات نیز  به لیست درگاهای سایت اضافه شد کاربران عزیز میتوانند پرداخت های خود را بدون کارمزد  از ... بیشتر »

۱۵ مهر پایان انتقال سرور 176.9.32.73

با سلام خدمت مشتریان عزیز کاشمر هاست سرور جدید آماده سرویس دهی می باشد.لطفا آی پی دی ان اس های خود را به آی پی سرور جدید تغییر دهید.در ضمن چنانچه اطلاعات اکانتی ناقص می باشد در اسرع وقت اطلاع ... بیشتر »

۱۱ مهر انتقال سرور 176.9.32.73

با سلام خدمت مشتریان عزیز کاشمر هاست   مشتریان عزیز با توجه به اینکه قصد افزایش کیفیت سرویس دهی و حفاظت از اطلاعات شما همراهان گرامی را داریم ، به اطلاع شما سروران گرامی میرساند به دلیل ... بیشتر »

۲۱ خرداد نمایش خطای 500 و خطای اتصال به دیتابیس

درود ضمن عرض پوزش از تمامی کاربران عزیز  در صورتی که سایت شما با خطای 500 و یا در صورتی که وردپرس نصب دارین و خطای اتصال به دیتابیس را مشاهده میکنید برای رفع این مشکل  از داخل سی پنل سرویس خود و ... بیشتر »

۱۵ فروردین آی پی جدید

با سلام قابل توجه نمایندگان و کاربران گرامی ای پی سروراز 136.243.61.49  به 176.9.195.2  تغییر یافت ای پی درگاه بانک :176.9.32.73در ضمن چنانچه اطلاعات اکانتی ناقص می باشد  در اسرع وقت اطلاع دهید تا نسبت به رفع ... بیشتر »

۱ اسفند تغییر آی پی

با سلام قابل توجه نمایندگان و کاربران گرامی برای جلو گیری از بلاک شدن آی پی سرور 136.243.61.54 و با پرداخت هزینه به دیتاسنتر ، آی پی سرور از 136.243.61.54 به 136.243.61.49 تغییر یافت. کاربرانی که از DNS اختصاصی ... بیشتر »

۲۲ بهمن اطلاعيه مهم در خصوص حذف اکانت ها

با سلام و عرض ادب خدمت نمایندگان عزیز کاشمر هاست با توجه به اینکه قصد افزایش کیفیت سرویس دهی داریم، بدین وسیله به اطلاع نمایندگان عزیز سرور 136.243.61.54 می رساند.   تا تاریخ 94/11/30 موظف هستند تا ... بیشتر »

۲۲ بهمن اطلاعيه مهم در خصوص خرید آی پی اختصاصی

با عرض سلام و احترام خدمت نمایندگان عزیز کاشمر هاست با توجه به فعالیت های مخرب و مشکوک کاربران اعم از (ارسال ایمیل انبوه ، قرار دادن صفحات تقلبی جهت گرفتن اطلاعات کاربران اینترنتی ، وجود فایل ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution