+989373080284
30005825000139
میزبانی وب میزبانی وب میزبانی وب

بازاریابی

بازاریابی و کسب درآمد

فرصت استثنایی برای مدت محدود : ۲۰% از فروش را از آن خود کنید!

آیا وب سایتی دارید که با توجه به بازدید قابل قبول، درآمد و سود مناسبی را برای شما به همراه ندارد ؟

آیا علاقه دارید درآمد اینترنتی خود را افزایش دهید ؟

کافی است در طرح بازاریابی کاشمر هاست ثبت نام نموده و بدون صرف وقت و هزینه، به کسب در آمد بپردازید.

در این طرح، فقط کافی است در سیستم بازاریابی کاشمر هاست ثبت نام کنید. سپس یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایت خود، به ازای هر کاربری که از وب سایت شما به سایت کاشمر هاست منتقل شود و حداکثر تا ۹۰ روز پس از ارجاع به سایت کاشمر هاست، یکی از سرویس های میزبانی و یا نمایندگی کاشمر هاست را خریداری نماید، ۲۰% از مبلغ خرید او به شما تعلق خواهد گرفت.
برای مثال اگر کاربری که از طریق سایت شما به کاشمر هاست منتقل شده است، خریدی به مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ تومان انجام دهد، ۲۰,۰۰۰ تومان از این مبلغ عائد شما خواهد شد.
در کادر زیر فرض شده است که کاربر ارجاعی از سایت شما، یکی از پلانهای میزبانی کاشمر هاست را خریداری نماید. به جدول توجه فرمایید:

حال اگر

برای مثال یک پلان یک گیگ به ارزش 30000 تومان هست . پس درصد سود شما بابت یک خرید 6000 تومان می باشد.
فروش روزانه شما یک عدد در روز باشد شما مبلغ 180 هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.
فروش روزانه شما دو عدد در روز باشد شما مبلغ 360 هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.
فروش روزانه شما سه عدد در روز باشد شما مبلغ 540 هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.
فروش روزانه شما چهار عدد در روز باشد شما مبلغ 720 هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.
فروش روزانه شما پنج عدد در روز باشد شما مبلغ 900 هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.
فروش روزانه شما شش عدد در روز باشد شما مبلغ 1 میلیون و 80 هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.همانطور که درکادر بالا نشان داده شده است، اگر شما روزانه یک کاربر به کاشمر هاست منتقل کرده و آن کاربر برای مثال به مبلغ 30000 تومان خرید کند، شما 6000 تومان کسب خواهید کرد. با ضرب این عدد در تعداد روزهای ماه، ماهانه میتوانید حداقل 180000 تومان درآمد داشته باشید.
حال فرض کنید کاربران ارجاعی شما به کاشمر هاست، روزانه مجموعا 100000 تومان خرید نمایند. در این صورت شما روزانه20000 تومان درآمد خواهید داشت. یعنی 600000 تومان در ماه. فروش روزانه شما شش عدد در روز باشد شما مبلغ 1 میلیون و 80 هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.


نحوه ثبت نام

چنانچه قبلا در پورتال کاربران کاشمر هاست ثبت نام نموده اید و دارای حساب کاربری فعال هستید نیازی به ثبت نام مجدد در این سیستم ندارید. در غیر این صورت، بر روی لینک عضویت کاربران کلیک کنید.ورود کاربران عضویت کاربران


فعال کردن حساب بازاریابی

پس از ورود به حساب کاربری، از گزینه های موجود در منوی بالایی صفحه، بر روی گزینه بازاریابی کلیک نمایید.
در صفحه جدید با فشردن دکمه فعالسازی حساب بازاریابی، حساب بازاریابی شما نزد کاشمر هاست فعال خواهد شد.راهنمای کار با بخش بازاریابی

در صفحه بازاریابی شما، یک لینک اختصاصی، مخصوص شما ساخته شده است که با اتصال آن به یکی از بنرهای کاشمر هاست که در پایین این صفحه میبینید و قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایتتان، میتوانید کاربران خود را به کاشمر هاست ارجاع دهید. این لینک بدین صورت عمل میکند که، هر بازدید کننده ای که از طریق این لینک به وب سایت کاشمر هاست وارد شود، سیستم کاشمر هاست به طور اتوماتیک تشخیص می دهد که این بازدید کننده از سوی شما ارجاع داده شده است و درصورتی که این کاربر پس از ورود خود، یکی از سرویس های میزبانی کاشمر هاست را خریداری نماید، مبلغ پورسانت به صورت اتوماتیک در حساب بازاریابی شما ثبت خواهد شد.قوانین و شرایط استفاده از سیستم بازاریابی

۱ – شما مجاز به استفاده از سیستم بازاریابی کاشمر هاست جهت خریدهای شخصی خود نیستید. درصورت مشاهده چنین مواردی، حساب بازاریابی کاربر متخلف سریعا بسته خواهد شد و حق بازاریابی های قبلی نیز به او تعلق نخواهد گرفت.
۲ – تسویه حساب پس از رسیدن موجودی به 10000 تومان انجام خواهد شد. لطفا توجه فرمایید که تسویه حساب پس از خرید تا پایان دوره گارانتی استرداد وجه امکانپذیر نخواهد بود. بنابراین در هنگام تسویه حساب فقط خریدهایی که دوره گارانتی استرداد وجه آنها گذشته است تسویه خواهند شد.
۳ – مشاهده هرگونه تلاش جهت تقلب و یا سوء استفاده از سیستم بازاریابی، موجب لغو حساب بازاریابی و ضبط کلیه درآمدهای پیشین کاربر خواهد شد.
۴ – سیستم بازاریابی کاشمر هاست برپایه پرداخت به ازای فروش (Pay Per Sell) میباشد. لذا فقط به سفارشاتی که منجر به خرید شوند حق بازاریابی تعلق میگیرد.
۵ – تنها ارجاعاتی که از طریق لینک بازاریابی صورت گیرد قابل قبول می باشند. به ارجاعاتی که از طرق دیگر صورت پذیرد حق بازاریابی تعلق نخواهد گرفت.
۶ – سایر سرویس ها و پیشنهادات ویژه، مشمول حق بازاریابی نمی شوند.نمونه بنر های کاشمر هاست


همچنین در صورت تمایل به همکاری می توانید بنر طراحی شده خود را به کاشمر هاست ارسال نمایید تا پس از تایید با ذکر نام شما در سایت قرار گیرد.